ЮДК

Компанія ТОВ «ЮДК» є найбільшим виробником автоклавного газобетону в східній частині України і використовує сучасне технологічне обладнання компанії «Masa AG», яка є світовим лідером у галузі виробництва будівельних матеріалів.

Сировинними матеріалами для виготовлення газобетону є мелений кварцовий пісок, портландцемент, негашене вапно, вода, добавки гіпсового каменю та алюмінієвого газоутворювача. Газобетон формується великим масивом і розрізується на блоки спеціальними машинами за допомогою дротяних струн. Блоки піддаються автоклавній обробці за спеціальним режимом, що забезпечує їм більш високий клас міцності, а також чудові теплозахисні характеристики.

Газобетонні блоки ТОВ «ЮДК» упаковуються у фірмову термоусадкову плівку. Використання газобетону UDK дозволяє зменшити кількість відходів під час будівництва та відмовитися від додаткових теплоізоляційних матеріалів, що зменшує витрати на будівництво та підтримує загальнодержавну програму енергозбереження.Газоблок UDK 300/200/600мм D400

Газоблок UDK 300/200/600мм D400

Модель: 00034001,
3300.00 грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)