УЗВО УЛАНІВ

УЛАНІВСЬКЕ ЗАВОДОУПРАВЛІННЯ ВІННИЦЬКОГО ОБЛАГРОБУДУ - це виробничий підприємство, яке спеціалізується на виробництві цегли та інших будівельних матеріалів. Завод знаходиться в селі Рибчинці Хмільницького району Вінницької області, що на північному заході України.

Основними видами продукції, яку виробляє завод, і яка представлена в Житомирі є цегла червона рядова М-75, М-100 та М- 125.
Уланівський цегельний завод використовує виробничі технології, які забезпечують високу якість продукції та ефективність виробництва. Завод має сучасне обладнання для виготовлення та обробки будівельних матеріалів, а також власний лабораторний комплекс для контролю якості продукції.

Завод має розвинену мережу збуту та співпрацює з будівельними компаніями та підприємствами з усієї України. Продукція УЗВО відома своєю якістю та надійністю, тому її використовують для будівництва різноманітних об'єктів, від житлових будинків до промислових споруд.

Завод також прагне до сталого розвитку та екологічної безпеки виробництва, використовуючи власні технології з переробки відходів та використання відновлюваних джерел енергії.Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)