Покрівля

Покрівля - верхній елемент покриття будівлі, що піддається атмосферному впливу. Головною функцією є відведення дощової та талої води. Довговічна, легка, економічна у виготовленні та експлуатації є основними особливостями покрівлі.

Шар покрівлі, який тримається на кроквяній конструкції даху, шарів ізоляції і покриття, що оберігає ізоляцію від навколишніх чинників зовні. Покрівля в різній мірі утеплюється. Для запобігання виникнення конденсату внутрішня сторона даху покривається пароізоляцією.

Покрівля з пласким дахом має не великий ухил для ефективного виведення води.

Покрівля повинна бути водонепроникною, вологостійкою, стійкою до дії сонячного випромінювання, агресивних хімічних речовин та різких перепадів температур, не піддаватись викривленням, розтріскуванням, руйнуватись від води чи сонця, так як безпосередньо піддається впливу навколишнього середовища. Тому роботи по виготовленню та облаштуванню покриттів для покрівлі трудомісткі. 

Види покрівлі:

 • Руберойд (євроруберойд) - бітумний матеріал найбільш вживаний у покрівлях де невеликі ухили та в плоских дахах.
 • Шифер (Асбесто-цементні листи) - плоскі або хвилясті що використовуються для покрівлі.
 • Профнастил - фарбований або оцинкований лист на основі металопрофілю.
 • Сталь оцинкована що використовується в фальцевих дахах.
 • Ондулін - картонові бітумні листи хвилястої форми.
 • Дерев'яні покрівлі (гонт, дранка, тес) екологічна, при якій кроквяна конструкція дихає, вимагає кваліфікованого покрівельника.
 • Сланцева - покрівля з натурального каменю володіє практично необмеженим строком служби .
 • Мідь - матеріал на якому утворюється покриття з оксидів, яке захищає метал від корозії. Тому вважається дуже стійким до будь-якого впливу навколишнього середовища.
 • Титан-цинк - сучасний матеріал дешевший за мідь, а по технічним характеристикам відповідає лудженій міді . Фальцеві покрівлі такого типу служать більше 140 років. 
 • Алюміній - спеціальне полімерне покриття забезпечує тривалий термін експлуатації. Алюмінієва покрівля невеликої ваги, що дозволяє знизити навантаження на тримальні конструкції та зменшити вартість будівництва об'єкта. Строк служби такої покрівлі складає 140-150 років.. Застосовують його як підкладковий матеріал.
 • Керамопласт полімер зі спеціальними добавками служать основою для даного матеріалу, що є природним інгредієнтом та володіє прекрасними армуючими характеристики.

Види черепиці:

 • Керамічна черепиця (майже необмежений термін служби) своєю вагою стабілізує дах, гасить шум дощу та вітру. Черепична покрівля завдячуючи тепловій інерції, нагрівається вдень на сонці потім повільно і довго віддає накопичену теплову енергію через підпокрівельний потік повітря чим провітрює та просушує конструкцію даху. Ця властивість притаманна тільки натуральній черепиці.
 • Металочерепиця повторює керамічну черепицю, не ускладнюючи конструкцію, але з гіршими показниками тепло і шумоізоляції. Накопичує статичну енергію, тому потребує заземлення.  
 • Бітумна черепиця ( бітумна покрівля, гнучка черепиця або м'яка покрівля) - це зручний у роботі покрівельний матеріал, зі склополотном в основі та посипкою кам'яного грануляту, має багато варіантів за кольором і типорозмірами. Така черепиця не має здатність накопичувати статичну енергію та безшумна.
 • Цементно-піщана черепиця має багато характеристик схожих з керамічною, але при цьому дешевша.
 • Композитна черепиця (металева черепиця з кам'яною шаром посипки) лист з сталі, вкритий сплавом алюцинку по обидві сторони. Зверху покрито матовою глазур'ю, а декоративну та захисну функцію несе натуральна кам'яна крихта.

Для покрівлі де ухил 22 ° - 15 ° оптимальні: металева черепиця, профнастил, керамічна черепиця, шифер, сланець, бітумна покрівля. Для дахів де нахил 12 ° - 7 ° все ще можна застосовувати металочерепицю та покрівельний профнастил. Для дахів з ухилом 7 ° - 5 ° кращим варіантом будуть бітумні покриття або фальцева черепиця. На дахах, кут нахилу яких менше 5 °, рекомендовано укладати рулонні покрівельні матеріали

Усі актуальні типи покрівель Ви легко знайдете на полицях інтернет-магазину БудМарт. Ціна покрівлі буде меншою ніж в інших магазинах міста. Також Ви отримаєте гарантії та сертифікати відповідності від виробника. Стосовно якості та ціни отримаєте консультації від наших менеджерів. Вони завжди підберуть потрібні матеріали та проконсультують щодо їх властивостей. При необхідності приїдуть на Ваш об'єкт, проведуть заміри та прорахують вартість Вашої покрівлі. Плюс, зроблять калькуляцію софітів та водостічних систем будівлі. Зроблять знижку та організують доставку на Ваш об'єкт. Тому купити черепицю в Житомирі в нашій компанії завжди зручно та вигідно. Ви отримуєте якісний продукт та бездоганний сервіс.
Профнастил С-8

Профнастил С-8

Модель: 000125579,
190.00 грн.
Профнастил С-10

Профнастил С-10

Модель: 00012557901,
199.00 грн.
Профнастил С-14

Профнастил С-14

Модель: 0001255790,
210.00 грн.
Профнастил С-15

Профнастил С-15

Модель: 00012557902,
210.00 грн.
Профнастил ПС/ПК-18

Профнастил ПС/ПК-18

Модель: 00012557903,
220.00 грн.
Профнастил ПС/ПК-20

Профнастил ПС/ПК-20

Модель: 00012557904,
230.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 29 (всього сторінок: 3)