ARTISAN

Торгова марка "ARTISAN" є одним з провідних лідерів на ринку будівельних сумішей в Україні протягом більше ніж 20 років. Їх продукція відома завдяки високій якості та доступній ціні, що дозволило їм стати вибором для сотень будівельних об'єктів у всіх регіонах країни.

Фірма постійно оновлює свій асортимент продукції ТМ "ARTISAN", завдяки щоденній роботі технологів та лаборантів, які впроваджують новітні технології та матеріали найвищих стандартів у виробництво. Компанія приділяє велику увагу вхідному контролю, щоб забезпечити стабільну високу якість продукції. Крім того, компоненти, які використовуються у виробництві, відібрані з кращих сировинних ресурсів України, а добавки - лише від провідних та стабільних виробників, таких як Bayer, Waker, Rhodia, Clariant, Akzo Nobel.

Фірма має досвід та практику виробництва матеріалів для будівництва в нестандартних умовах, таких як лужні або кислотні середовища, промислові підлоги для заводів, станцій технічного обслуговування, молокозаводів, хімічних виробництв, заправних станцій тощо.

Ваш кошик порожній :(