ЛІТОС

Літос - це компанія, яка давно займається виробництвом гіперпресованої цегли. Гіперпресована цегла - це цегла, виготовлена зі спеціального матеріалу, який піддається високому тиску та температурі. Цей процес забезпечує збільшення щільності та міцності цегли, що робить її більш стійкою до зношування та руйнування. Компанія "Літос" є одним з провідних виробників гіперпресованої цегли в Україні.


Компанія виробляє цегельну продукцію з 2000 року в українському Луганську. Корпорація має власну сировинну базу з вапняку-ракушняка та завод з машинобудування, який виробляє та обслуговує обладнання для виготовлення цегли.
Після того, як Росія захопила Донбас, компанія Літос відкрила свої виробничі потужності у місті Бориспіль під Києвом у 2019 році. Вона виробляє цеглу під брендом Litos -Trade, яка відповідає всім стандартам якості та не поступається за якістю тій, що виробляється у Луганську.


У Житомирі компанія Літос є дуже популярною, і пропонує широкий асортимент різних видів цегли, таких як: цегла скеля, цегла колота, цегла тичкова, цегла ложкова, цегла гладка, цегла фасонна, цегла кутова та інші. Ці продукти мають високу якість та задовольнять потреби будь-якого клієнта.Показано від 1 до 12 з 53 (всього сторінок: 5)