Гіперпресована Цегла

Гіперпресована цегла – це міцний будівельний матеріал правильної геометрії, який виготовляється з цементу, вапна та промислових відходів з додаванням барвника.  Має широку кольорову гамму відтінків, різноманітні фактури та параметри. Використовується частіше для облицювання фасадів, будинків, парканів, колон, пішохідних доріжок.

 

Купити гіперпресовану (рвану) цеглу в БудМарт

Купити рвану цеглу краще в нашому інтернет-магазині, тому що в нас представлений найбільший асортимент гіперпресованої цегли в Житомирі. Серед позицій знайдете такі як: рвана, скеля, колота, тичкова, ложкова, повнотіла, пустотіла, кутова, вузька, євро, з фаскою та без. Крім того, таких відтінків - жовта, червона, персикова, помаранчева, біла, слонова кістка, кремова, кавова, бордо, коричнева, чорна, сіра, шоколад. Звичайно, що серед такої безлічі кольорів очі розбігаються. Купити якийсь варіант не просто без допомоги досвідченого менеджера. Тому ми завжди будемо раді підказати нашим клієнтам інформацію щодо представлених позицій: додаткові фото, технічні особливості.

Плюс, завжди тримаємо в наявності рвану цеглу від вінницьких виробників жовтого, червоного, персикового, коричневого, сірого, білого кольорів. Її можна купити досить дешево в порівнянні з іншими заводами. Також можна купити гіперпресовану цеглу Літос тичкову для стовпчиків паркану чи колон, або ложкову для фасадів. 


Ціна рваної цегли безумовно Вам сподобається

Самі низькі ціни на гіперпресовану цеглу в нашому магазині представлені для гуртових покупців. Якщо це не значна кількість - ціна гіперпресованої цегли в роздріб все одно буде нижчою ніж в інших супермаркетах міста. 

Ви шукаєте де купити рвану цеглу в Бердичеві, Коростені, Новоград-Волинському, Овручі, Олевську, Пулинах, Баранівці, Ружині, Попільні, Андрушівці, Народичах, Ємільчино, Любарі, Романові, Черняхові, Іршанську, Радомишлі, Довбиші, Хорошеві, Новій Боровій, Чоповичах, Лугинах, Білокоровичах, Першотравневому, Мирополі, Чуднові, Корнині, Червоному? Телефонуйте в БудМарт - ми доставимо рвану цеглу по вигідній ціні в будь-яку точку Житомирської області і не тільки.  

До того ж, на всю продукцію є паспорти якості та сертифікати відповідності. Вони додатково пересилаються виробниками чи представлені на їхніх офіційних сторінках. Тому тривалі експлуатаційні характеристики підтверджуються документально, а також добрими відгуками, що залишили задоволені клієнти. Показано від 1 до 12 з 48 (всього сторінок: 4)