Цемент

Цемент - штучна неорганічна гідравлічна в'язка речовина. Є одним із головних будівельних матеріалів. Коли цемент взаємодіє з водою -  стає пластичною масою, а потім твердіє як камінь. Переважно застосовується для виготовлення бетону та будівельних розчинів. Цемент набирає міцність у вологих умовах, так як є гідравлічним в'яжучим, чим суттєво вирізняється від інших мінеральних в'яжучих  - (гіпсових, вапна), які можуть твердіти лише на повітрі. За базову величину марок цементу, які позначають міцність при стиснені буде не нижчою позначеної марки (М - 200, 300, 400, 500, 600). 

До цементу відносять ряд речовин, основним компонентом яких є силікат та алюмінат кальцію, що формуються в наслідок випалювання до випікання суміші сировини потрібної консистенції. До цементів належить: портландцемент, пуцолановий цемент, романцемент, шлакові цементи та інші. Основа будь-якого бетону, в'яжучий засіб для його виготовлення.

Модифікації цементу

Приклад позначення: ПЦ II/А-Ш-500 , де

 • ПЦ портландцемент

 • II тип
 • А підтип з відсотковим складом добавок 6-20 %
 • Ш добавка шлак
 • 500 міцність кг/см2

І — Портландцемент (ПЦ I)

II — Портландцемент з добавками (ПЦ II / А-Ш, ПЦ II / Б-Ш, ПЦ II-П, ПЦ II-З, ПЦ II-В, ПЦII / А-К, ПЦII / Б-К)
мінеральні добавки (Ш- шлак, П — пуцолан, З — зола виносу, В — вапняк, К — композиція мінеральних добавок)

 • Підтип А — відсотковий склад добавок від 6 % до 20 %,
 • Підтип В — процентний склад добавок від 21 % до 35 %

III — Шлакопортландцемент (ШПЦ III / А, ШПЦ III / Б)

 • Підтип А — процентний склад клінкеру від 35 % до 64 %,
 • Підтип В — процентний склад клінкеру від 20 % до 34 %


Зазвичай цемент використовується у суміші з піском. Дають 3-5 частин маси піску від однієї частини цементу. Утворюється тістоподібна маса яка називається - цементним розчином. Така маса через певний проміжок часу перетворюється в тверду речовину подібну каменю.

Якщо змішати цементний розчин з каменем та гравієм утвориться бетон. Залізобетон він стане тоді, коли  наповнили каркас з металевої арматури цементним розчином. Бетон (цементний розчин) дуже добре зв'язується по металу та має такий самий показник коефіцієнту теплового розширення, разом з тим бетон володіє високим опором до стиснення, а металоконструкція - до розтягу. Залізобетон і бетон володіють високою міцністю. Вони широко застосовуються при будівництві складних конструкцій: гідроелектростанцій, каналів, мостів, заводських корпусів та звичайних житлових будівель.

Ціна на цемент в Житомирі

Ціна цементу для оптових покупців буде нижчою ніж для роздрібних. У той же час ціна цементу в роздріб буде менша ніж в інших магазинах міста. Наші консультанти  підберуть потрібні експлуатаційні характеристики для кожного покупця в залежності від поставленої задачі під конкретний бюджет.

Щоб купити цемент в Житомирі, не обов'язково їхати до нас в офіс. Цемент легко замовити телефоном чи за допомогою нашого сайту. Ми оформимо необхідну кількість, забронюємо всі інші необхідні супутні будівельні матеріали. Та відвантажимо зі складу, якщо Вас цікавить самовивіз. Якщо потрібна доставка, ми швидко організуємо логістику прямісінько на Ваш об'єкт. Не заробляємо на доставці, ми лише зацікавлені скоріше знайти транспортну логістику для відвантаження.

На складі БудМарт в Житомирі знайдете цемент кращих виробників:

 • СУПЕРЦЕМ (Подільський цемент);
 • ІФЦЕМ (Івано-Франківськ цемент);
 • ДІКЕРГОФ (Волиньцемент);
 • АДОЧІМ (Турецький цемент);
 • БУРСА (Турецький цемент);
 • ВЕЗИРХАН (Турецький цемент).


Якщо Ви шукаєте де купити цемент в Житомирі, Новоград-Волинському, Овручі, Олевську, Пулинах, Баранівці, Ружині, Новій Боровій, Лугинах, Білокоровичах, Першотравневому, Мирополі, Чуднові, Корнині, Червоному, Бердичеві, Романові, Черняхові, Іршанську, Козятині, Калинівці, Полонному, Макарові, Брусилові, Радомишлі, Києві, Малині, Довбиші, Хорошеві, Попільні, Андрушівці, Народичах, Ємільчино, Любарі, Коростені - звертайтесь в БудМарт, де оперативно виконають Ваше замовлення.Цемент ІFCEM ПЦ II -500 25кг

Цемент ІFCEM ПЦ II -500 25кг

Модель: 00012330,
129.00 грн.
Цемент ІFCEM ПЦ I -500 25кг

Цемент ІFCEM ПЦ I -500 25кг

Модель: 00012329,
135.00 грн.
Цемент BURSA М550 Турція 25кг

Цемент BURSA М550 Турція 25кг

Модель: 00012328,
139.00 грн.
Цемент VEZIRHAN ПЦ I -М550 25кг

Цемент VEZIRHAN ПЦ I -М550 25кг

Модель: 00012331,
145.00 грн.
Цемент ADOCIM М550 Турція 25 кг

Цемент ADOCIM М550 Турція 25 кг

Модель: 00012327,
165.00 грн.
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)