breadcrumbs_revolution_theme

З 2010 року інтернет-магазин «БудМарт» представляє будівельні матеріали

З 2010 року інтернет-магазин «БудМарт» представляє будівельні матеріали в місті Житомирі. Кожного будівельного сезону компанія не зупинялась на місці, незважаючи що ці роки були зовсім непрості.

«БудМарт» працював, постійно збільшуючи асортимент і вивчаючи його одночасно. Знайомились з будівельниками і виконробами, вони ділились своїм досвідом про будівельні матеріали з якими працювали вже, і тими, що використовували вперше. Визначали переваги та недоліки між ними, характеристики яких потім безпосередньо надавали виробникам на аналіз. Виконували для клієнтів найскладніші завдання, задовольняючи часом їх забаганки, лише щоб гарно себе зарекомендувати. Вирішували проблеми логістики та зберігання товарів, на які неодноразово наражалися. Навчились враховувати сезонність, погодні умови, знос будівельних матеріалів при їх переміщенні та зберіганні. Дійсно, ніщо так не навчить, як власні помилки. Наше відношення до вирішення проблем сформували певний характер та стиль.

Будівельні матеріали онлайн

Одні із перших в Україні відкрили інтернет-магазин «БудМарт» представивши на сайті понад 500 найменувань будівельних матеріалів. В ті роки таке було досить нетипово. До нас телефонували з різних куточків країни щоб замовити, або навіть просто поцікавитись про котрийсь товар. Як наприклад, було стосовно газобетону, котрий був маловідомим і тільки з’являвся, так би мовити, на полицях «БудМарт». Згадайте, газоблок Стоунлайт - дешевий, легкий, міцний, теплий, простий у роботі! Газобетон надійний матеріал – ми пояснювали, що також підтверджує європейський досвід, поруч поляки (Ytong), навіть росіяни (Aeroc) були на крок попереду у цій галузі. Скрізь писали про газобетонний будинок в Латвії, якому 70 років, який досі не розвалився! Напевно всі бачили фотографію того темного, сірого, похмурого будинку. Це звучало як легенда. Хіба в таке можна було повірити тоді!? Минуло ціле десятиліття
Сьогодні, принаймні більша половина нових будівель де є стінові блоки - газобетон. Люди повинні були пройти цей шлях від недовіри до прийняття особисто. І ми пройшли його разом.
БудМарт допоміг це зробити кожному покупцю. Ми зробили сторінку максимально якісно: наповненою всією необхідною інформацією про будівельні матеріали. Тут обов'язково є фото, інформація, опис, технічні характеристики всіх видів будівельних товарів. Тому ми завжди впевнені в якості представлених позицій.

Наші переваги

Будівельний маркет «БудМарт» одним із перших запропонував клієнту онлайн послугу де оплату можна здійснити на місці. Тим паче, сьогодні ще актуальніше стало працювати в онлайн режимі - в період епідемій, коли вводяться особливі умови, такі як карантин. Коли не потрібно їхати, шукати, обирати, думати де дешевше можна купити будівельні матеріали. Витрачаючи дорогоцінний час на підприємствах, заводах, будівельних базах - простоюючи в їхніх тісних коридорах, потім чекаючи в чергах до каси. А потім випрошувати знижки чи шукати через кого можна купити дешевше. В кінці кінців отримати не завжди задовільний товар, тому що не додивились при завантаженні чи зекономили на доставці. Або коли не потрібно перераховувати аванс на картку, не побачивши матеріал. Бо без передплати ніхто геть пальцем не поворухне для його відправлення. Або перераховувати та переживати: привезуть не привезуть!? Напевно, кожен з нас опинявся в такій чи схожій ситуації, тому не секрет що враження не із найприємніших. Ми створили магазин щоб все це змінити.

Ефективний ланцюг взаємодії кожної ланки наших відділів, які виконують свої функції, приносять необхідний результат у вигляді отриманого замовлення нашим клієнтом. Якість наданого сервісу кожного разу вимірюється відгуком клієнта. Який надсилається в момент отримання замовлення безпосередньо. Таким чином навіть якщо трапляються прецеденти - все вирішується на користь покупця.   

Тому обираючи надійного партнера для поставок, потрібно звертати увагу на перевірені часом компанії. Сьогодні «БудМарт» пропонує відточений до досконалості сервіс доставки будматеріалів. Чіткий механізм відправлення товару від виробника до клієнта відпрацьований роками. Швидкість отриманого замовлення клієнтом може сягнути півгодини. Своєю працею нами зароблений авторитет - перегляньте відгуки в Google.