Керамічна Цегла

Керамічна червона цегла - це штучний камінь прямокутної форми з обпаленої глини, яка широко застосовується в будівництві. Є одним з найпоширеніших будівельних матеріалів на території Європи. За призначенням розподіляється на 3 типи :

- рядова цегла (стіни, перегородки, паркани, фундаменти) 

- облицювальна (фасади, все що облицьовується)

- вогнетривка (каміни, печі, димові труби, котли).

Як купити цеглу в БудМарт 

В БудМарт купити цеглу керамічну будь-якого типу. Червона, рядова, пустотіла, повнотіла, потовщена, євро, одинарна, півторачна, 2нф, пічна, вогнетривка (вогнестійка), шамотна, облицювальна, клінкер, половинка (брусок), фасонна (фігурна) - всі ці види цегли можна купити в нашому магазині. Різні кольори та відтінки, рифлена з рустикою та присипкою і без, з гладкою або шорсткою поверхнею, різноманітних форм та видів Ви знайдете на полицях нашого інтернет - магазину.

Для того щоб купити цеглу - просто наберіть наш телефон, або натисніть швидке замовлення. Ми одразу зателефонуємо, надамо відповіді на всі запитання та оформимо заявку.

Ціна керамічної цегли 

Ціна цегли керамічної варіюється від 4грн до 50-60грн за штуку в залежності від призначення та цілей. Найнижча ціна на рядову червону цеглу, яка використовується для чорнових робіт, а найвища - за облицювальну та клінкер привезений з-за кордону під замовлення наших клієнтів.  

Цегла від найкращих виробників

Крім того, ціна цегли залежить від якості виробників. В інтернет-магазині БудМарт ви можете купити цеглу найкращих виробників: "Керамейя" Суми, "Прокерам" Івано-Франківськ, "Євротон" Луцьк, "Літин", "Ружин", "Ільїнці", "СБК" Ромни, "Білоцерківські Будматеріали", "ВАОК" Великоанадольськ, "Буртин", "Пологи", "ФП Клінкер", "Витебск" "Оболь", "Горинь"(Білорусь)  та інших. 
Цегла рядова М100 250/120/65 мм (Літин)

Цегла рядова М100 250/120/65 мм (Літин)

Модель: 000112111,
7.20 грн.
Показано від 1 до 12 з 92 (всього сторінок: 8)