Цегла

Цегла - це будівельний матеріал у формі паралелепіпеда виготовлений з мінеральних матеріалів, що підлягають термічній обробці. Цегла надійний перевірений часом матеріал у вигляді штучного каменю. Вона давно завоювала ринок, тому в нас представлений найбільший асортимент цегли в місті Житомир.

Чому краще купити цеглу в БудМарт

 В БудМарт Ви можете купити цеглу всіх видів для самого різноманітного призначення. Цегла керамічна, рядова, гіперпресована, клінкерна, пічна, силікатна, декоративна, вогнетривка, облицювальна, повнотіла, пустотіла, одинарна, півторачна, рвана, колота, скеля, 2нф, тичкова, ложкова, кутова, потовщена, брусок, фігурна, фасонна - весь перелік ви можете знайти у каталозі товарів. У тому числі купити рядову червону М-75, М-100, М-125, М-150 в наявності з найближчих заводів Житомирської та Вінницької областей. Аналогічно купити силікатну цеглу житомирського виробництва або Обухова.

Плюс можна купити вогнетривку цеглу для печей та камінів. Або ж таку купити цеглу, розмір, колір, оздоблення, фактура та відтінок якої використовувати для Ваших дизайнерських рішень. Як цегла ручної формовки наприклад.

Найкращі українські виробники облицювальної цегли

Найкращі українські виробники облицювальної цегли: «Євротон» Новий Роздол, «Керамейя» Суми, «Літос» Бориспіль, «СБК» Сумська, Київська обл., «Білоцерківські Будматеріали» - представлені на сторінці БудМарт. Крім того, ми зможемо під замовлення привезти клінкер таких іменитих зарубіжних виробників: Wienerberger, Feldhaus Klinker, Roben, Vandersanden, Muhr, Deppe.

Звісно, ціна цегли завжди відповідає її якості. Серед нашого каталогу можна вибрати по категоріях і характеристикам саме ту цеглу, яка вам підходить по необхідним параметрах ціна - якість.

Ціна цегли починається від 3 - 4 грн/шт.

Ціна цегли починається від 3 - 4 грн, може досягати 50-60 грн/шт. в залежності від виробника і призначення. Також ціна цегли залежить від кількості, яка потрібна. Цей звичайний принцип: чим більше береш, тим більше отримуєш знижку - традиційно стосується цієї категорії продукції. Аналогічним чином, не забуваємо про покупців, які беруть не гуртом, а в роздріб - ціна цегли для них буде нижчою, ніж в супермаркетах міста. Якщо у вас дорого купити цеглу в Бердичеві, Коростені, Коростишеві, Пулинах, Черняхові, Новоград-Волинському, Хорошеві, Любарі, Романові, Полонному, Андрушівці, Олевську, Овручі, Ружині, Червоному, Козятині, Попільні, Корнині, Брусилові, Родомишлі, Малині, Чуднові, Баранівці, Ємільчино, Новій Боровій, Іршанську, Чоповичах, Лугинах, Народичах, Білокоровичах, Яблунці, Довбишу, Іванополі, Троянові, Великих Коровинцях, Макарові, Старокостянтинові, Калинівці, Корці -  телефонуйте в БудМарт. Та сама цегла тут буде коштувати дешевше.

Купити цеглу в Житомирі краще в нашому магазині. Ви отримаєте індивідуальний підхід та приємні враження від покупок.Цегла рядова М100 250/120/65 мм (Літин)

Цегла рядова М100 250/120/65 мм (Літин)

Модель: 000112111,
7.20 грн.
Показано від 1 до 12 з 157 (всього сторінок: 14)