IFCEM

ПрАТ «Івано-Франківськцемент» є високотехнологічним потужним комплексом виробництва промисловості будівельних матеріалів у с. Ямниця Івано-Франківської області. Компанія виробляє більше 300 найменувань продукції, основні напрямки з яких цемент, шифер та гіпс. Всі вони представлені в Житомирі на нашій сторінці.

В компанії працюють понад 2 тисячі людей. Спеціалісти мають доступ до найновіших технологій у галузі, а також можливість безперервно навчатися та вдосконалювати свої знання завдяки налагодженій співпраці з українськими та європейськими вищими навчальними закладами. Компанія турбується про здоров’я й добробут своїх працівників, забезпечуючи їм повний соціальний захист та можливості кар’єрного росту.

Завдяки сучасному обладнанню і лабораторному контролю якості, вона може гарантувати стабільні поставки та надійну продукцію. Вона використовує власну сировину, самостійно добуває та транспортує породу, мінімізуючи відходи завдяки внутрішньому обміну ресурсами між різними виробництвами. Компанія дбайлива про стан довкілля, тож відповідально підходить до його використання.

Компанія постійно розвивається. Кожна третя тонна цементу, реалізована в Україні, виготовлена на її підприємстві. Компанія є єдиним вітчизняним виробником безазбестових (волокнисто-цементних) шиферних листів, що є новою технологією - виїмком для України!Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)