ДВП

ДВП - це будівельний матеріал, який виготовляється методом гарячого пресування маси або сушіння деревини, що складається з целюлозних волокон, синтетичних полімерів, води та спеціальних добавок.

Деревинноволокнтисті плити розрізняють за щільністю, наявності добавок, способу пресування, типу поверхонь і лицьового шару та їх гладкості, типу сполучного, біостійкості та вогнестійкості, типу структури, області застосування (для підлогових покриттів, для стін).

Класифікація ДВП

Класифікують ДВП до загального та спеціального призначення. До загальних відносяться: плити для використання в сухих умовах, у тому числі в сухих умовах усередині приміщень (для меблів). Спеціальними є: плити, що несуть навантаження в сухих і вологих умовах, біостійкі, важкогорючі. Залежно від обробки поверхні розрізняють плити: з необлагородженими поверхнями, з необлагородженою лицьовою поверхнею, з облагородженою лицьовою поверхнею, з двостороннім облагородженням; односторонньої гладкості; двосторонньої гладкості; нешліфовані, шліфовані; з фанерованою або забарвленою поверхнею (іноді на сленгу називаються «оргаліт»): облицьовані - деревно-волокнисті плити, у яких одна або обидві пласти облицьовані листовими або рулонними оздоблювальними матеріалами, лаковані (забарвлені) - деревно-волокнисті плити, у яких одна або обидві пласти покриті лакофарбовими матеріалами, ламіновані - деревно-волокнисті плити сухого способу виробництва, фанеровані плівками на основі термореактивних полімерів. Залежно від виду виробництва плити поділяють на: плоского періодичного пресування, плити безперервного плоского пресування; мокрого способу виробництва; плити сухого способу виробництва.

Застосовується у будівництві, вагонобудуванні, у виробництві меблів, столярних та інших виробів та конструкцій, захищених від зволоження, а також під час виробництва тари; як основа для картин у масляному живописі.

Купити ДВП в Житомирі

Якщо Ви шукаєте де купити ДВП в Житомирі та області - на нашій сторінці знайдете кращі пропозиції від вітчизняних та закордонних виробників.

Наші консультанти підберуть потрібні експлуатаційні характеристики матеріалу за помірну ціну для кожного покупця, в залежності від поставленої задачі. Нададуть додаткові знижки на гуртові покупки, а також зроблять дисконти на роздрібні позиції. Звичайно, ціна ДВП для гуртових покупців буде нижчою ніж для роздрібних. Але разом з тим ціна ДВП в БудМарт буде нижчою ніж в інших маркетах міста.

Щоб купити ДВП плити не обов'язково їхати до нашого офісу. Достатньо зробити дзвінок або замовити товари онлайн та скористатись нашою доставкою. Тепер ми привеземо ДВП листи та всі необхідні супутні матеріали одразу на об'єкт. Утеплювачі, фарби для деревини, метизи, фанеру, антисептики, захисні засоби для деревини - все це завжди тримаємо на складі. Тим самим економимо Ваш час та гроші, тому сьогодні непотрібно телефонувати в десять компаній, шукаючи де купити ДВП, а де придбати додаткові товари для його монтажу та доставки.
ДВП 2440-1220-2,5мм

ДВП 2440-1220-2,5мм

Модель: 00012197,
260.00 грн.
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)