Руберойд

Руберойд - гідроізоляційний рулонний покрівельний матеріал, який виготовляється просочуванням картону легкоплавкими нафтовими бітумами з послідуючим покриттям з обох сторін шаром тугоплавкого бітуму з захисною від злипання посипкою азбестом, тальком, піском і т.п.

В основному руберойд застосовують як матеріал для гідроізоляції покрівлі, фундаментів і підвалів.

Переваги: ​​невисока собівартість, настил покрівлі руберойдом - легкий, має відносну довговічність (руберойд більш довговічний в порівнянні з покрівельними матеріалами, що не мають захисної посипки такими, як толь і пергамін), має можливість застосування при будь-яких ухилах і формах покрівлі, укладання руберойду не займає багато часу.

Як купити руберойд в БудМарт

Ви прийняли вірне рішення вибираючи нас, якщо шукаєте де вигідніше купити руберойд в Житомирі. Тому що в БудМарт представлені кращі виробники руберойду по самій низькій ціні. Також ви знайдете на наших полицях бітумну мастику та праймер.

Ціна руберойду в Житомирі

Найнижча ціна руберойду буде для оптових покупців. Ціна на невеликі кількості руберойду буде трохи вищою, але нижчою ніж в інших магазинах міста. Постійним клієнтам надаються постійні знижки. Тому обираючи нас - отримуєте індивідуальний підхід та сервіс. 

Незнаєте де купити руберойд в Житомирі, Бердичеві, Романові, Черняхові, Іршанську, Радомишлі, Довбиші, Хорошеві, Попільні, Андрушівці, Народичах, Ємільчино, Любарі, Коростені, Новоград-Волинському, Овручі, Олевську, Пулинах, Баранівці, Ружині, Новій Боровій, Чоповичах, Лугинах, Білокоровичах, Першотравневому, Мирополі, Чуднові, Корнині, Червоному? Звертайтесь в нашу компанію - ми організуємо доставку в будь-яку точку Житомирської області і не тільки, з можливістю розрахуватися на місці.Руберойд РКП 250 10 м

Руберойд РКП 250 10 м

Модель: 00012513,
358.00 грн.
Руберойд РКП 250 15 м

Руберойд РКП 250 15 м

Модель: 00012514,
578.00 грн.
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)