Керамоблок

Керамоблок або керамічний блок - це високопустотний штучний камінь складної форми призначений для кладки стін, перегородок, перекриттів, огороджень. Являє собою заміну пустотілій керамічній цеглі також одержуваний способом формування і випалення глини. Має велику пустотність від 50-72% (керамічна цегла 25- 48%), що зменшує його щільність від 650-1000кг/м3, але водночас збільшує його теплопровідні характеристики.

Розміри та властивості керамоблоку, який можна купити сьогодні, залежить від виробників що виготовляють поризовані блоки в Україні:   

  •  Керамейя Теплокерам м. Суми,
  •  ЗБК Русинія м. Мукачево        
  • Кератерм Кузьминецький цегельний завод (Київська область).

Найбільш використовувані типорозміри які можна купити нині: 138/120/250, 250/238/380, 380/250/238, 380/238/248, 380/248/238, 440/248/238, 380/250/238мм.

Товщина зовнішніх стінок повинна бути не меншою ніж 8 мм. Міцність має відповідати від М25-М200, в основному - М100-М125, що дозволяє застосовувати в багатоповерховому будівництві. Морозостійкість F25, водопоглинання не лімітується в середньому 10-15%. Технології виробництва керамічного блоку дозволяють забезпечити низьку теплопровідність показники якої 0,08-0,18Вт/м*С. Що дає змогу проектувати одношарову конструкцію в поєднанні з великогабаритними блоками (25, 38, 44 см) без використання утеплювача. А відносно низьке значення об'ємної ваги (600-800 кг / м3) знижує навантаження на фундамент, одночасно зменшує його вартість. Крім того, система паз-гребінь мінімізує кількість містків холоду через вертикальні шви кладки та витрату розчину.

Кладка керамічних блоків виконується на спеціальний теплоізоляційний "легкий" розчин, так само дозволяється звичайний цементно-вапняний, чи цементно- пісчаний розчин. Густина розчину має бути такою щоб не витікати в вертикальні отвори керамоблоків. Можлива традиційна кладка із заповненням вертикальних швів розчином так перев'язка в паз-гребінь без розчину у вертикальних швах. Товщина шва може коливатись 10-12 мм.

Переваги використання керамоблоків

У порівнянні з газобетонними блоками керамоблок має більшу механічну міцність з меншим водопоглинанням (що надасть збереження теплового опору стіни при намоканні), відсутністю повзучості (деформації під навантаженням). Поризована кераміка, на відміну від бетонів і силікатів, після випалу не містить вологи, що гарантує комфортний мікроклімат і збереження чистової обробки відразу після спорудження будівлі. Також, керамічні матеріали володіють волого і паропроникністю, що забезпечує відсутність постійно вологих від конденсату зон на стіні всередині приміщення.

На відміну від пінобетонних та газобетонних блоків з наповнювачами, виготовлення керамоблоків можливе тільки на великих сучасних заводах, що знижує ризик використання підробної продукції або продукції з дефектами.

У порівнянні з цеглою застосування блоку дозволяє підвищити тепловий опір стіни в 2,5 рази, а також підвищує в 2-4рази продуктивність праці муляра.

Керамоблок має високу теплову інертність, тобто менша кількість часу за яким змінюється температура поверхні зовнішньої і внутрішньої кладки. Тому перед тим як купити цеглу чи газобетон потрібно не забувати, що існує ще керамоблок. 

Як купити керамоблок в БудМарт

Якщо Ви шукаєте де вигідніше купити керамічний блок з доставкою на об'єкт. Ви зробили правильне рішення вибираючи нас. Тому що в БудМарт представлені всі сучасні виробники поризованої кераміки українських, а також європейських виробників. Від Керамейя Теплокерам, ЗБК Русинія, Кератерм, і до Porotherm, Leiretherm та інших. Купити керамоблок Керамейя, Кератерм, ЗБК Русинія можна зі складу, а керамоблок закордонних виробників - привезти під замовлення. Якщо важко визначитись з виробником - наші менеджери завжди нададуть потрібну додаткову інформацію по кожній із позицій представленій на сторінці. 

Плюс, можна купити поризовану кераміку для перегородок 120/238/380мм або 100/238/380мм. Неодмінно екологічніший варіант ніж газобетон, який в основному використовують для таких цілей.

Ціна керамоблоку в Житомирі

Сама низька ціна за керамоблок буде для гуртових покупців. Ціна на невеликі кількості буде порівняно трішки вищою, але при цьому кращою ніж в інших супермаркетах міста. А для постійних клієнтів завжди працює система лояльності. Тому обираючи нас - ви обираєте індивідуальний підхід та хороший сервіс за невисоку ціну. 

Шукаєте де купити поризовану кераміку в Бердичеві, Романові, Черняхові, Іршанську, Радомишлі, Довбиші, Хорошеві, Попільні, Андрушівці, Народичах, Ємільчино, Любарі, Коростені, Новоград-Волинському, Овручі, Олевську, Пулинах, Баранівці, Ружині, Новій Боровій, Чоповичах, Лугинах, Білокоровичах, Першотравневому, Мирополі, Чуднові, Корнині, Червоному? Телефонуйте в нашу компанію - ми організуємо доставку в будь-яку точку Житомирської області і не тільки, з можливістю розрахуватися на місці.

 Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)