БІЛОЦЕРКІВСЬКІ БУДМАТЕРІАЛИ

Продукція ТОВ «Білоцерківські будматеріали» м. Біла Церква на ринку будівельних матеріалів України та зарубіжжя більше відома під торговою маркою «Білоцерківська цегла». Підприємство входить до складу провідних вітчизняних виробників будівельної кераміки.
Білоцерківська керамічна цегла за більш ніж півстолітню історію (рік заснування 1959р.) отримала широку популярність і визнання у покупців.
2003-2008 роки можна віднести до найяскравіших сторінок в житті підприємства. Завод після реконструкції перейшов у ранг виробників лицьової цегли, а асортимент продукції розширився за рахунок керамічного фасадного клінкеру. У цей період на підприємстві введено в експлуатацію сучасну тунельну піч типу «Кейзинг» французької фірми "Cerik", а також встановлено обладнання фірм «Rieter» и «Tecauma».
Завдяки варіюванню технології обпалення та підбору складів шихт з глин різних родовищ України, нам вдалося досягнути великої різноманітності кольорів лицьової цегли та керамічного клінкеру, Споживачі в Житомирі вже оцінили кольорову гаму Білоцерківської цегли кришталевого, кремового, жовтого, персикового, класичного червоного, вишневого та коричневого кольору. Цегла кольору “флеш” має високий попит на будівельному ринку та може бути виготовлена лише на обладнані нового покоління.
Компанія дуже ретельно підходить до вибору сировини і можегарантувати екологічну безпеку своєї продукції.
Продукція ТОВ «Білоцерківські будматеріали» - це не тільки будівельні матеріали, це мистецтво кераміки, що поєднує в собі столітню традицію та новітні технології. Кожна цегла і керамічний клінкер від нашого заводу - це унікальний твір, створений з найвищою майстерністю і міцністю. Завод пишається своєю історією, та не стоїть на місці - компанія постійно розвивається та вдосконалюється, щоб задовольняти найвимогливіших клієнтів. Якість та екологічна безпека продукції - це головні пріоритети, щоб зберігати довіру клієнтів. Завдяки різноманітності кольорів та неперевершеній міцності цегли та клінкеру, компанія має відмінну репутацію як в Україні, так і за її межами.
Цегла сертифікована сертифікатом відповідності УкрСЕПРО: UA1.094.0022604-15 марка 200, UA1.094.0027954-15 марка 250, UA1.094.0049358-15 марка 300 та UA1.094.0103220-15 марка 250 (половинка).
Білоцерківська цегла є екологічно чистим продуктом, що підтверджено екологічним сертифікатом №05.03.02-04/104916 від 28.10.2011р., а всі кольори досягаються тільки за рахунок підбору шихт та технологічного обпалювання.
Підприємство має власну випробувальну лабораторію, постійно працює над удосконаленням виробничого процесу, який повністю автоматизований. Усім процесом управляють оператори.
Зараз підприємство виробляє лицьову керамічну порожнисту одинарну цеглу, формату Євро, половинку (брусок), потовщену цеглу, фасонну 4-х видів, камінь та клінкерну фасадну цеглу. Але підприємство не зупиняється на досягнутому та робить все можливе для задоволення постійно зростаючого попиту у покупців. Продукція підприємства реалізовується у всі регіони нашої держави, а 30% експортується в Казахстан та Молдову. Тому, якщо ви плануєте збудувати дім своєї мрії, не вагаючись обирайте Білоцерківську цеглу.

«Білоцерківські будматеріали» - підприємство пропонує широкий вибір керамічної цегли: стандартний (кришталевий, жовтий, кремовий, персиковий, червоний Класичний, вишневий, флеш, коричневий М-200 і клінкер сапфір, клінкер бурштин, клінкер рубін, клінкер флеш рубін, клінкер коричневий , клінкер кришталевий М300), потовщений і чотири види фігурного цегли (ЦФ-1, ЦФ-2, ЦФ-3, ЦФ-4) а також керамічний камінь.
Показано від 1 до 12 з 26 (всього сторінок: 3)