ANSERGLOB

Розпочинаючи з 2008 року, компанія ANSERGLOB розпочала свій шлях до успіху у виробництві будівельних матеріалів. Їхні заводи, які споруджені згідно з європейськими стандартами, були запущені на різних територіях України, зокрема в містах Херсон і Житомир.
ANSERGLOB відома своєю сучасною технологією виробництва і великим досвідом у галузі будівництва. Заводи компанії знаходяться в різних частинах країни, що дозволяє їй бути одним з найбільших виробників будівельних матеріалів на ринку.

ANSERGLOB сьогодні є провідним виробником будівельних матеріалів в Україні. Має в своєму асортименті понад 50 різних видів сухих сумішей, більше 30 дисперсійних матеріалів та пінопласту (EPS, XPS), що повністю відповідають сучасним вимогам ринку.
Оскільки компанія прагне до найвищої якості продукції, використовує сировину від провідних світових брендів, а всі заводи проектували та будували європейські концерни. Високотехнологічне обладнання та автоматизоване управління процесом виробництва дозволяють виготовляти будівельні матеріали найвищої якості.

Аксіома якості – головний пріоритет компанії. Це відображається в численних нагородах, які отримав завод на національному конкурсі "Сто кращих товарів України" та участі у регіональних виставках. Сертифікована лабораторія здійснює потрійний контроль якості продукту, щоб забезпечити клієнтам найвищу якість.

Компанія Ансерглоб прагне до довгострокових партнерських відносин з клієнтами, тому ми завжди виконує зобов'язання та надає післяпродажну підтримку, а також гарантію на експлуатацію продуктів. Продукція Ансерглоб представлена в Житомирі на нашій сторінці та у всіх регіонах України і завжди визнана своєю високою якістю.Показано від 1 до 12 з 115 (всього сторінок: 10)