Теплоізоляція

Теплоізоляція (утеплювач) - конструкційні елементи, що знижують процес теплопередачі і виконують роль основного термічного опору в конструкції. Термін також може означати матеріали для виконання таких елементів або комплекс заходів по їх влаштуванню.

В роботі по виду вихідної сировини теплоізоляційні матеріали прийнято ділити на такі види:

Органічні - одержувані з використанням органічних речовин. Це, перш за все, різноманітні полімери (наприклад, пінополістирол, спінений поліетилен  і вироби на його основі. Такі теплоізоляційні матеріали виготовляють з об'ємною масою від 10 до 100 кг / м3. Головний їх недолік - низька вогнестійкість, тому їх застосовують зазвичай при температурах не вище 90 ° C, а також при додатковій конструктивної захисту негорючими матеріалами (штукатурні фасади, тришарові панелі, стіни з облицюванням, облицювання з ГКЛ і т.п.). також в якості органічних ізолюючих матеріалів використовують перероблену деревину і відходи деревообробки (деревно-волокнисті плити, ДВП, і деревостружкові плити ОСБ, ДСП), целюлозу у вигляді макулатурної паперу (утеплювач ековата).

Неорганічні - мінеральна вата і вироби з неї (наприклад, мінераловатні плити), монолітний пінобетон і газобетон (газобетон і газосилікату), піноскло, скляне волокно, вироби з перліту. Вироби з мінеральної вати отримують переробкою гірських порід або металургійних шлаків в склоподібне волокно. Об'ємна маса виробів з мінеральної вати 35-350 кг / м3. Теплопровідність мінеральної вати знаходиться в діапазонах 0,035-0,040 Вт / м * К і сильно залежить від щільності матеріалу. В процесі експлуатації відбувається збільшення теплопровідності в середньому на 50% за 3 роки внаслідок проникнення вологи. Паропроникність (υ-фактор опору дифузії водяної пари) дорівнює 1 при відсутності пароізоляційного шару. Так само при площі отворів в пароізоляційному шарі більше 0,2 мм 2 на м2. Характерна особливість - низькі міцнісні характеристики і підвищене водопоглинання, тому застосування даних матеріалів обмежена і вимагає спеціальних методик влаштування. При виробництві сучасних теплоізоляційних мінераловатних виробів  проводиться гідрофобізація волокна, що дозволяє знизити водопоглинання в процесі транспортування і монтажу.

Під промисловою теплоізоляцією найчастіше мається на увазі теплоізоляція трубопроводів, ємностей, резервуарів і устаткування. Термоізоляцію трубопроводів і ємностей проводять з метою запобігання охолодження рідини, що знаходиться в трубах, або щоб уникнути утворення конденсату на обладнанні. У разі, коли теплові втрати не важливі, теплоізоляцію монтують для дотримання техніки безпеки, наприклад, для того, щоб захистити обслуговуючий персонал від опіків. В даний час у зв'язку зі зростанням вартості енергоносіїв теплові втрати намагаються звести до мінімуму, тому все частіше системи теплоізоляції включаються в комплекс засобів для досягнення енергоефективності.

У промисловості до термоізоляції пред'являються підвищені вимоги, особливо до стійкості матеріалів до рекордно високим або, навпаки, рекордно низьких температур (кріогенне устаткування). На етапі розробки проекту промислового об'єкта вибирається термоізоляційний матеріал. Зараз проектувальники в промисловості, особливо на небезпечно-виробничих об'єктах, вважають за краще використовувати негорючі матеріали (клас НГ).

Багато традиційних теплоізоляційні матеріали обробляються спеціальними просоченнями для того, щоб підвищити їх безпеку і знизити інтенсивність горіння (наприклад, антипірени для сильно горючих матеріалів, таких як пінополістирол і пінополіуретан), але застосування антіперенамі не дозволяє горючих матеріалів стати негорючими, а також може призвести до утворення поверхневої корозії технологічного обладнання.

Теплоізоляція застосовується для зменшення теплопередачі всюди, де необхідно підтримувати задану температуру, наприклад:

У будівництві теплоізоляція застосовується для внутрішнього і зовнішнього ізолювання зовнішніх стін будівель, покрівель, підлог і т. Д. Завдяки цьому знижується витрата енергії на опалення і кондиціонування.

У корпусах або огороджувальних конструкціях холодильного обладнання, печей. Завдяки теплоізоляції можливо значно знизити витрати енергії на підтримання необхідної температури всередині.

Трубопроводи теплотрас оточують теплоізоляцією для зменшення охолодження або нагрівання переданого теплоносія. Захищають від корозії. Теплоізоляція має пароізолірующую (не завжди) і шумозахисні властивості.

Ізоляція ємностей, резервуарів, бойлерів.

Ізоляція трубопровідної арматури, де застосовуються знімні теплоізоляційні конструкції.

Купити утеплювач для стін

Теплоізоляція неутепленої стіни або з недостатнім утепленням виконується наступними способами:

Навісний вентильований фасад із застосуванням теплоізоляції (прийнятного класу пожежної безпеки)

Тонкошарова штукатурка фасадів за теплоізоляційним матеріалом (мокрий фасад)

Тришарова конструкція стін (тришарова, шарувата або колодцевая кладка, сендвіч-панелі клеєні або збірні, тришарові з / б стінові панелі).

Теплоізоляція методом нанесення пінополіуретанової піни

Укладання теплоізоляційних плит між стійками каркасних будинків (з металевим або дерев'яним каркасом) з подальшою обробкою облицювальними панелями

З точки зору теплофізики найбільш ефективно застосовувати теплоізоляцію зовні, так як в цьому випадку несуча конструкція стіни знаходиться завжди в зоні позитивних температур і оптимальної вологості. Можливе застосування теплоізоляції зсередини будівлі, але при цьому варіанті необхідно проводити розрахунок по вологісного режиму на необхідність шару пароізоляції і тільки у виняткових випадках, коли неможливо змінити фасад будівлі з тих чи інших міркувань (будівля має високу архітектурну і художню цінність і т. Д.)

Ціна утеплювача в Житомирі

Якщо Ви шукаєте де купити мінвату, пінопласт чи інший утеплювач в м. Житомир, Бердичів, Коростень, Коростишів, Новоград- Волинський, Олевськ або в інше місто? Тоді Ви зробили правильне рішення вибираючи нас. Тому що в нашій компанії представлено широкий асортимент мінвати, пінопласту по вигідній ціні. В БудМарт Ви знайдете таких виробників утеплювачів: Ізоват, Світондейл, Техноніколь, Неман, Ансерглоб, Роквул, Термолайф, Новотерм, Ізовер, Кнауф, Альфаплекс, Саймер та багато інших.

Ціна мінвати та пінопласту в Житомирі з нашого складу буде нижчою ніж в інших супермаркетах міста. При цьому в наявності завжди тримаємо мінвату та пінополістирол в плити та в рулонах. До того ж, маємо паробар'єрні, гідробар'єрні плівки та мембрани по низькій ціні. Телефонуйте в нашу компанію ми організуємо доставку в Ваш населений пункт з можливістю розрахуватися на місці.

Показано від 1 до 12 з 115 (всього сторінок: 10)