Праймер та Мастика

Праймер та мастика застосовуються для гідроізоляції і виготовляються з бітуму, органічних розчинників та добавок. Саме добавки роблять використання бітумної мастики більш зручним та функціональним, ніж чистого бітуму. 

Праймер бітумний - являє собою досить рідкий розчин бітуму, що використовується для грунтування поверхні перед гідроізоляцією і необхідний для кращого зчеплення матеріалів між собою.

Мастика бітумна має більш густий шар бітуму та безпосередньо виконує основну функцію гідроізоляції. Звичайно, можливо застосування мастики без праймеру, але це суттєво погіршить якість робіт. Через свої властивості мастика буде мати значно більшу витрату матеріалу на 1 метр квадратний, ніж праймер. Тому для виконання якісних робіт використовуються обидва.

Бітумна мастика розподіляється на категорії гарячого та холодного нанесення. Зазвичай застосовують холодну бітумну мастику, яка не вимагає попередньої теплової обробки. Мастики бувають:

  • бітумні,
  • бітумно-полімерні,
  • бітумно-гумові.

Також бітумні мастики діляться для гідроізоляції таких основ:

  • покрівлі,
  • фундаменту,
  • ремонту та приклеювання інших основ.

БудМарт представляє найвідоміших виробників бітумної гідроізоляції ТЕХНОНІКОЛЬ (СВІТОНДЕЙЛ) та ОРЕОЛ-1.

Серед представлених позицій є як бітумна мастика від ТЕХНОНІКОЛЬ та ОРЕОЛ-1 для фундаменту так і бітумна мастика ТЕХНОНІКОЛЬ та ОРЕОЛ-1 для гідроізоляції покрівлі. А також спеціальна бітумна мастика для ремонту і приклеювання від обох виробників. Саму таку мастику та праймер та безліч інших легко купити по вигідній ціні в нашому будмаркеті. Навіть, якщо знайдете десь дешевше, певну із позицій - ми зробимо додаткові знижки щоб зробити Ваші покупки приємнішими.

Ціна на бітумний праймер та бітумну мастику в Житомирі

Ціна бітумного праймеру та бітумної мастики в Житомирі для гуртових покупців буде меншою ніж для роздрібних. Але разом з тим, дешевшою ніж в інших будмаркетах міста. До того ж, на всю представлену продукцію є паспорти якості та сертифікати відповідності. Тому тривалі експлуатаційні характеристики підтверджені документально, а також добрими відгуками які залишили задоволені клієнти.Праймер ОРЕОЛ R-32 10 л

Праймер ОРЕОЛ R-32 10 л

Модель: 00012521,
796.00 грн.
Показано від 1 до 12 з 14 (всього сторінок: 2)